стоматологические инструменты

Все, що важливо знати про імплантацію

Імплантація в сучасній стоматології

Ніхто не застрахований від втрати зубів у будь-якому віці. Причини можуть бути різні: хвороби, травми, спадковість або недостатня гігієна. Але як бути, якщо запобігти неприємності не вдалося? Популярний і надійний варіант відновлення зубного ряду — це імплантація.

Імплант або класичний протез

Це дві ортопедичні конструкції, головна відмінність яких у тому, що імплант повністю повторює живий зуб. Відновлюється не тільки його коронка, а й корінь. При класичному протезуванні коронка фіксується на сусідні зуби, які попередньо депульпують і обточують.

Єдиний момент, в якому імпланти поступаються протезам — це ціна. З цієї причини протези не втрачають популярності у разі втрати одного або декількох зубів.

Переваги імплантів

Неможливо перелічити всі переваги імплантів. Тому ми виділили основні і найбільш значимі для якості життя:

 1. Немає обмежень в харчуванні. Ви можете вживати в їжу будь-які види продуктів.
 2. Керамічні імпланти повторюють рідні зуби, а значить ідеально вписуються в зубний ряд і не створюють косметичних недоліків.
 3. Після імплантації ви отримуєте гарантію на 10-15 років. Але статистика говорить про те, що подібні конструкції служать набагато довше.
 4. Автономність імпланта зберігає здоров’я і цілісність сусідніх зубів.
 5. Після закінчення періоду відновлення вам не доведеться звикати до чужорідного тіла в роті — відчуття будуть максимально природні.
Этапы имплантации зубов

Етапи імплантації

Важливо розуміти, що це досить складна процедура, в процесі якої чужорідне тіло стає частиною вашого організму. Тому для отримання результату знадобиться кілька місяців. Але це того варте.

Чого все-таки чекати, коли ви вже зважилися на імплантацію? Яка послідовність дій?

 1. Попередній огляд.
 2. Направлення на необхідні аналізи і дослідження.
 3. Складання персонального плану лікування.
 4. Установка титанового штифта. Саме цей матеріал визнаний найбільш біосумісним, він найкраще приживається. Штифт з часом навіть вростає в кісткову тканину. Цей процес називається остеоінтеграцією.
 5. Зняття швів.
 6. Встановлення абатменту — це металева конструкція для з’єднання штифту та коронки.
 7. Загоєння ясен.
 8. Виготовлення постійної коронки.
 9. Фіксація виготовленої коронки.

А можна дешевше?

Сьогодні на ринку більше десяти основних виробників імплантів. Ціни на вироби при цьому відрізняються в кілька разів. Це відбувається тому, що одні бренди використовують чистий титан, а інші — його сплави з різним співвідношенням компонентів. Відповідно і результат такого протезування буде різний.

Стоматологічна клініка в Дніпрі “Доктор Пломбін” використовує тільки сертифіковані матеріали європейських виробників. Так ми впевнені в якості виготовлених імплантатів, а отже і в результатах лікування.