Для тих, хто піклується про свої зуби

ДОКТОР ПЛОМБІН - ВАШ УЛЮБЛЕНИЙ ДОКТОР

МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

Стоматологія «Доктор Пломбін» Дніпро – бездоганна якість для дорослих та дітей

У створенні клініки «Доктор Пломбін» переслідувалась одна з важливих цілей – надати жителям України якісне і доступне лікування за високими стандартами, яким відповідає стоматологія в європейських країнах. Над цим проектом працювала група професійних стоматологів, кожен з яких в своєму напрямку має величезний досвід успішної практики.

Відтепер немає потреби вдаватися до лікування зубів за кордоном. Точна діагностика захворювань зубо-щелепної системи, оптимальне планування лікування і ефективне відновлення, що відповідають сучасним вимогам вже реалізовані в стоматологічному центрі «Доктор Пломбін».

У нашій клініці надають стоматологічну допомогу і дітям і дорослим

Приймаємо дітей, підлітків і дорослих

Допоможемо усунути проблеми з зубами у пацієнтів будь-якого віку. А для маленьких діток прийом стане захоплюючою пригодою, про що подбає професійний дитячий стоматолог.

Фахівці Доктор Пломбін допоможуть вам позбавитися від захворювання яким би складним воно не було.

Ефективно вирішуємо важкі випадки

Складні стоматологічні проблеми – це наш профіль. За свою багаторічну практику фахівці «Доктор Пломбін» успішно вирішили безліч практично безнадійних випадків захворювання зубів.

Проводимо будь-яку процедуру без болю

Навіть найменші наші пацієнти не відчувають біль під час процедур. Безпечні препарати і ефективні методики дозволяють робити знеболення навіть вагітним жінкам.

Згуртована команда професійних лікарів-стоматологів

Незалежно від складності вашого захворювання, звернувшись до нас можете бути повністю впевненими в наданні професійної допомоги.

Приводьте в нашу клініку своїх малюків. Розвитку напрямку дитячої стоматології ми приділяємо особливу увагу. Прийом для малюка пройде максимально комфортно, а застосування сучасних технологій і апаратів виключать стрес і біль.

Статті і новини Доктор Пломбін

Комфортне ультрасучасне обслуговування

Відвідавши нашу клініку, ви будете почувати себе комфортно і невимушено. Кожен куточок клініки підтримується в ідеальній чистоті. А кабінети для лікування обладнані установками зі зручними кріслами і моніторами для оцінки результату лікування.

Фахівці з особливою увагою поставляться до вашої проблеми, запропонують найбільш оптимальні і делікатні шляхи її вирішення. Привітний і дбайливий персонал забезпечить вам теплий прийом і завчасно нагадає вам про найближче приймання.

Високоточне цифрове обладнання

Всі ваші хвилювання і страхи остаточно зникнуть після лікування на обладнанні останнього покоління, що застосовується в Доктор Пломбін. Ви не почуєте жодного шуму, здатного викликати в вас почуття дискомфорту.

Ефективність вашого лікування забезпечать абсолютно безпечні методи R-діагностики (радіовізіограф, ортопантомограф, комп’ютерна томограма). Використання медичного мікроскопа дозволить провести лікування з високим ступенем точності.

Стоматологія Доктор Пломбін

Записуйтеся до нас на прийом і оцініть європейську якість стоматології, не виїжджаючи за межі України. Розташування клініки в самому центрі міста Дніпро зроблять відвідування клініки простим і зручним.

Адреса:

Показати «Доктор Пломбін» на карті м. Дніпро, вул. Гоголя, 20-Б

Графік роботи:

Пн-Пт 09:00 до 19:00 | Сб-Нд вихідні

Телефони:

(063)637-05-91 | (050)662-36-41 | (068)508-20-71

Запись на прием

0 + 6 = ?

×
Запис на прийом

2 + 3 = ?

×