Зуб і зубна щітка

Професійна чистка зубів

Важливість чистки зубів у стоматолога

Професійна чистка зубів актуальна і дорослим, і дітям. Але чи всі з вас знають про необхідність такої профілактичної процедури?

Навіщо потрібна гігієнічна чистка зубів

Навіть якщо ви вважаєте, що правильно і регулярно доглядаєте за зубами, на них все одно поступово накопичується м`який наліт, який є живильним середовищем для розвитку мікроорганізмів. Згодом наліт і бактерії просочуються мінеральними солями із слини і тверднуть, утворюючи зубний камінь.

Якщо його не видалити, то відкладення травмують м’які тканини, викликаючи запалення. При запальному процесі бактерії ще активніше розмножуються, з’являється неприємний запах, а зубний камінь розростається в обсязі. Все це призводить до кровоточивості ясен і втрати кісткової тканини.

Причини утворення зубного каменю

 • неправильне харчування
 • неякісна гігієна
 • нерівномірне пережовування їжі
 • порушення метаболізму
 • паління

Як позбутися від зубного каменю

Щоб ваші зуби і ясна були в порядку, звертайтеся за допомогою в стоматологічну клініку для проведення профілактичної гігієнічної чистки, яка рекомендована для:

 • видалення зубного каменю
 • руйнування бактеріальної плівки
 • освітлення емалі
 • поліпшення стану ясен
 • підготовки до лікування, імплантації або відбілюванню зубів

Етапи процедури в “Доктор Пломбін”

Професійне очищення нетравматичне, безболісне і включає в себе кілька кроків:

 1. Огляд ротової порожнини
 2. Очищення ультразвуком — процес руйнування зубного каменю за допомогою ультразвукових коливань без дотику до емалі.
 3. Використання спеціальних кюрет для видалення відкладень в важкодоступних місцях.
 4. Air- flow чистка — для зняття залишків м’якого нальоту, дбайливого полірування зубів і м’якого оздоровчого масажу ясен. Апарат має два канали. Один для подачі повітря, другий — для води з абразивним компонентом. У нашому медичному центрі ми використовуємо для цих цілей порошок соди або кальцію швейцарського виробництва.
 5. Якщо недостатньо візуального контролю, то використовуються спеціальні фарбуючі таблетки для контролю якості очищення.

Переваги професійної чистки зубів

Відсутність зубних відкладень — це важливий крок до здоров’я зубів і ясен. До того профилактика — це завжди простіше і дешевше, ніж лікування вже існуючої проблеми. У стоматології “Доктор Пломбін” в Дніпрі прийом ведуть тільки досвідчені стоматологи, використовуючи сучасні технології і дотримуючись європейських стандартів обслуговування. Вони повернуть вашим зубам первісну білизну і чистоту. А також дадуть корисні поради, як зберегти такий стан ротової порожнини якомога довше.