fbpx

Рентген-діагностика зубів – перший крок до здоров’я ротової порожнини

Будьте завжди на крок попереду будь-якого захворювання, позбавивши його навіть найменшого шансу зіпсувати ваші зуби.

Своєчасно виявити відхилення у здоров’ї ваших зубів допоможе професійна рентген діагностика в клініці «Доктор Пломбін».

Точно, швидко, безпечно

У відносно недалекому минулому для підтвердження діагнозу стоматологи спиралися в основному на свої знання, досвід і самопочуття пацієнта, а саме на його больові відчуття. Інформаційна обмеженість методів діагностування тих років не давали можливості фахівцям надавати високоякісну допомогу пацієнтам.

Зараз же технології зробили крок далеко вперед, дозволяючи швидко і з високою точністю поставити правильний діагноз. Лікування стало повністю контрольованим процесом. Завдяки сучасному обладнанню будь-яка патологія виявляється дуже точно, надаючи можливість стоматологу грамотно спланувати майбутнє лікування.

Виявлення патологій, а також точність планування терапії та оцінка її ефективності неможливі без попередньої рентгенологічної діагностики.

Послуги рентген-діагностики в «Доктор Пломбін»

 • Обстеження радіовізіографом (рентгенограма)
  Покаже глибину каріозної області, наявність запальних процесів в тканинах ясен і багато інших небажаних змін і утворень.
 • Цей вид діагностики допоможе дізнатися в якому стані знаходиться кісткова тканина щелеп і зубів
  Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  Покаже інформацію про стан кісткової тканини та всіх зубів в порожнині рота, допоможе встановити точний діагноз і призначити оптимальну терапію.
 • Комп’ютерна томографія (КТ зубів)
  Дозволить пошарово розглянути всі тканини щелеп і виявити приховані вогнища запалення, а також правильно підібрати відповідний імплант і правильно позиціонувати його в щелепі. Високі чіткість і роздільна здатність тривимірного знімка забезпечать ефективність лікування.

«Доктор Пломбін» – виявимо і усунемо будь-яку патологію

Робота клініки «Доктор Пломбін» побудована на турботі про здоров’я своїх пацієнтів. У кожному з напрямків нашої стоматології комп’ютерна рентген-діагностика допомагає ефективно виявляти і повністю усувати причини захворювання порожнини рота.

Дитяча стоматологія

В цьому напрямку діагностичні дані покажуть розташування і стан зачатків постійних зубів і те наскільки сформовані їх корені, а також наявність гіпердонтіі.

Ортопедія

Діагностування в ортопедії дозволить стоматологу, наприклад, перед тим як приступати до протезування, переконатися у відсутності будь-яких захворювань ротової порожнини у пацієнта.

Хірургія

Хірургу попереднє обстеження надасть інформацію про розташування коренів зубів, їх розмір і форму і інші дані для проведення успішної операції.

Лікар стоматолог-ортодонт

Ортодонтія

Вибір методу ортодонтичного лікування грунтується на результатах діагностичного обстеження. Від цього залежить, наскільки ефективним і швидким буде одужання.

Сучасна рентген діагностика зубів в Дніпрі

Цифрове обладнання

Обстеження буде швидким, діагноз точним, а лікування дієвим.

Безпека

Кожна процедура обстеження абсолютно нешкідлива і безпечна.

Ціни на діагностику

Вартість наших послуг доступна практично кожному пацієнтові.

Потрібно лікування просто зараз?
Записуйтесь на прийом сьогодні, сплачуйте пізніше, завдяки банківській послузі
"Оплата частинами"
Залиште свій номер телефону, і ми вам передзвонимо
Потрібно лікування просто зараз?
Записуйтесь на прийом сьогодні, сплачуйте пізніше, завдяки банківській послузі
"Оплата частинами"
Залиште свій номер телефону, і ми вам передзвонимо