Слепок челюсти

Обираємо імпланти

Найкращі імпланти

Є пацієнти, які просять встановити найдорожчі імпланти, тому що їм не шкода грошей на здоров’я. Але в такому випадку не працює принцип: якщо дорожче, то краще. Тільки лікар стоматолог ортопед спільно з хірургом після огляду визначать, який тип імпланта необхідний і яка фірма-виробник краще підходить для цих цілей. І далеко не завжди це найдорожчий варіант з доступних.

Вибір импланту

В Україні є місцеві компанії — виробники імплантів. Але все ж таки найбільший попит мають вироби іноземних компаній. Сучасна стомтаологія “Доктор Пломбін” використовує в медичній практиці імпланти корейської фірми INNO, німецької компанії SKY та швейцарського бренду STRAUMANN.

На імпланти різних виробників вартість може відрізнятися у 2— 3 рази. Це залежить від якості виробництва і матеріалів, з яких виготовлені штифт, абатмент і коронка. Найбільше значення приділяється штифту, адже саме він буде імплантуватися в кістку. Титанові штифти краще за все, тому що титан є самим біосумісним металом. Тобто частота приживлюваності виробів майже 100%.

Що впливає на приживлюваність імплантів

Терміни приживлюваності штифтів сильно відрізняються у різних пацієнтів. Так відбувається тому, що на процес впливає не тільки якість імпланта, але й інші чинники:

  • щільність кісткової тканини (наприклад, на нижній щелепі імплант приживається швидше, ніж на верхній)
  • при відсутності дефіциту кісткової тканини імплант приживається швидше, а чим вище дефіцит, тим довший процес остеоінтеграції
  • різні методики установки мають різні терміни приживлюваності
  • при дотриманні рекомендацій лікаря відновлення йде швидше і без ускладнень

Абсолютні протипоказання

Зустрічаються складні клінічні випадки, коли до пацієнта, який звернувся за імплантацією, потрібен інший підхід або велика тривалість процедури. Але більшість проблем можна вирішити.

Коли у пацієнта алергія на місцеву анестезію, лікування зубів проводять під загальним наркозом. В такому випадку, підготовка до операції займе трохи більше часу.

Якщо є значний дефіцит кісткової тканини, то ми нарощуємо кістку в необхідній для імплантації ділянці щелепи. Загоєння відбувається довше, але ця маніпуляція необхідна для повноцінного приживлення.

Абсолютними протипоказаннями до імплантації є наступні пункти:

  • важкі хвороби крові
  • злоякісні новоутворення
  • імунодефіцитні стани
  • декомпенсована форма цукрового діабету
  • алергічні реакції на місцеву і загальну анестезію

В інших випадках ніщо не зупинить вас на шляху до ідеальної усмішці.