Лікування сьогодні, оплата потім

Якщо ваші зуби потребують лікування, то варто піклуватися лише про найшвидший запис до стоматології. А фінансове питання можна залишити на потім.

Якщо ви водночас клієнт медичного центру “Доктор Пломбін” та ПриватБанк, скористайтеся банківською послугою “Оплата частинами”.

Умови пропозиції

Розділіть вартість лікування на чотири рівні частини та платіть їх впродовж чотирьох місяців, не сплачуючи жодних відсотків чи банківської комісії.

Ви також можете припинити дію договору достроково, сплативши весь залишок заборгованості одночасно у банківському відділенні або через застосунок “Приват24”.

Хто може скористатися послугою

Ви можете оформити договір на оплату частинами, якщо ви є власником однієї з карток від ПриватБанк: “Універсальна”, “Універсальна Gold”, “Platinum”, “Infinite” чи “World Signia/Elite”.

Дізнатися, чи можливо оформити договір для “Оплати частинами”, а також доступні ліміти на цю послугу по вашій картці можна у однойменному банківському застосунку “Оплата частинами. Також ви можете знайти необхідну інформацію у розділі “Оплата частинами” в “Приват24”, або відправити повідомлення з текстом “chast” на номер 10060.

Якщо ви досі відкладали лікування зубів на інший час, то відтепер все може бути інакше. Записуйтесь на прийом до лікаря просто зараз та лікуйте зуби доступно, без навантаження на сімейний бюджет!